Інформація про гуртки та секції

на 2021-2022 навчальний рік

 

№ п/п

Назва гуртка

Керівник

Графік роботи гуртка

Кабінети

1.

«Скелелазіння»

(І гр. – 1-4 класи)

(ІІ гр. – 5-9 класи)

Растєряєв Ілля Вікторович

Понеділок

Вівторок

Четвер

Субота

Неділя

15.15-19.00

15.15-19.00

15.15-19.00

11.00-15.30

09.00-13.30

Каб. №32, спортивна зала, лісо-паркова зона (за необхідності – дистанційне навчання)

2.

«Пішохідний туризм»

(5-10 класи)

Медков Артем Ігорович

Вівторок

Субота

15.15-18.15

09.00-12.45

 

Каб. №32, спортивна зала, лісо-паркова зона (за необхідності –  дистанційне навчання)

3.

«Пішохідний туризм»

(5-10 класи)

Кушнір Борис Віталійович

Понеділок

Субота

15.15-18.15

09.00-12.45

 

Каб. №32, спортивна зала, лісо-паркова зона (за необхідності –  дистанційне навчання)

4.

«Дитяча атлетика»

(4-7 класи)

Скочій Дмитро Ігорович

Середа

Четвер

15.15-16.40

15.15-17.15

Спортивний майданчик, спортивна зала (за необхідності – дистанційне навчання)

5.

«Карате»

(5-7 класи)

Тюх Микита Олександрович

 

Середа

П’ятниця

Субота

16.00-17.00

16.00-17.00

11.00-12.25

Спортивна зала,  (за необхідності – дистанційне навчання)

6.

«Фінансова грамотність»

(9-11 класи)

Прохорова Інна Павлівна

Понеділок

Вівторок

15.15-17.15

15.15-16.40

Каб. №38,  (за необхідності – дистанційне навчання)

7.

 

«Speaking Club І»

(9-11 класи)

Ситніченко Діана Миколаївна

Четвер  П’ятниця

15.20-17.05

16.00-17.40

Каб. №13,  (за необхідності – дистанційне навчання)

8.

 

«Speaking Club ІІ»

(9-11 класи)

Гандзюк Тетяна Юріївна

Четвер  П’ятниця

15.20-17.05

16.00-17.40

Каб. №12,  (за необхідності – дистанційне навчання)

9.

 

«English is fun»

(5-8 класи)

Мікульська Ірина Володимирівна

Понеділок

Вівторок

15.20-17.00

15.20-17.05

Каб. №11,  (за необхідності – дистанційне навчання)

10.

«Favourite English»

(4 класи)

Смоляр Юлія Олександрівна

Вівторок

Середа

16.20-18.05

14.30-16.10

Каб. №25,  (за необхідності – дистанційне навчання)

11.

WEB-дизайн, програмування»

(7-11 класи)

Кухар Катерина Олександрівна

Середа

П’ятниця

15.15-17.10

15.00-16.30

Каб. №35,  (за необхідності – дистанційне навчання)

12.

STEM

(5-7 класи)

Степаненко Олексій Володимирович

Вівторок

Четвер

15.15-17.15

15.15-16.40

Каб. №24,  (за необхідності – дистанційне навчання)

13.

Грузинська культура

(6-9 класи)

Гаделія Лалі Хутуєвна

Субота

Неділя

10.00-11.45

9.00-10.40

Актова зала, (за необхідності – дистанційне навчання)

14.

«Чарівні долоньки»

(1-5 класи)

Чістякова Валентина Михайлівна

Вівторок

Середа

Четвер

13.30-14.30

13.30-14.30

    13.30-14.55

Каб. №30,  (за необхідності – дистанційне навчання)

15.

«Військово-патріотичне виховання»

(9-11 класи)

Процюк Євгеній Анатолійович

 

Вівторок

Четвер

 

14.00-16.00

14.00-15.25

 

Актова зала,  (за необхідності – дистанційне навчання)

16.

«Основи медіації»

(7-8 класи)

Гамзінова Олена Володимирівна

Вівторок

Четвер

15.30-16.45

15.15-16.30

Каб. №32 (за необхідності –  дистанційне навчання)

17.

«Хореографічний»

(6-9 класи)

Гаделія Лалі Хутуєвна

Субота

Неділя

12.00-13.30

11.00-12.55

Актова зала,  (за необхідності – дистанційне навчання)

 

        

Інформація про роботу гуртків та секцій

ОНЛАЙН (дистанційне навчання)

на 2021-2022 навчальний рік

 

№ п/п

Назва гуртка

Керівник

Графік роботи гуртка

Кабінети

1.

«Скелелазіння»

(І гр. – 1-4 класи)

(ІІ гр. – 5-9 класи)

Растєряєв Ілля Вікторович

Понеділок

Вівторок

Четвер

Субота

Неділя

15.15-17.00

15.15-17.00

15.15-17.00

11.00-13.30

9:00- 11:30

Каб. №32, спортивна зала, лісо-паркова зона (за необхідності – дистанційне навчання)

2.

«Пішохідний туризм»

(5-10 класи)

Медков Артем Ігорович

Вівторок

Субота

15.15-17.00

09.00-11.45

 

Каб. №32, спортивна зала, лісо-паркова зона (за необхідності –  дистанційне навчання)

3.

«Пішохідний туризм»

(5-10 класи)

Кушнір Борис Віталійович

Понеділок

Субота

15.15-17.00

09.00-11.45

 

Каб. №32, спортивна зала, лісо-паркова зона (за необхідності –  дистанційне навчання)

4.

«Дитяча атлетика»

(4-7 класи)

Скочій Дмитро Ігорович

Середа

Четвер

15.15-16.00

15.15-16.00

Спортивний майданчик, спортивна зала (за необхідності – дистанційне навчання)

5.

«Карате»

(5-7 класи)

Тюх Микита Олександрович

 

Середа

П’ятниця

 

16.00-17.00

16.00-17.00

 

Спортивна зала,  (за необхідності – дистанційне навчання)

6.

«Фінансова грамотність»

(9-11 класи)

Прохорова Інна Павлівна

Понеділок

Вівторок

15.00-15.30

15.00-15.30

Каб. №38,  (за необхідності – дистанційне навчання)

7.

 

«Speaking Club І»

(9-11 класи)

Ситніченко Діана Миколаївна

 

П’ятниця

16.00-17.00

Каб. №13,  (за необхідності – дистанційне навчання)

8.

 

«Speaking Club ІІ»

(9-11 класи)

Гандзюк Тетяна Юріївна

Четвер 

14.15-15.15

 

Каб. №12,  (за необхідності – дистанційне навчання)

9.

 

«English is fun»

(5-8 класи)

Мікульська Ірина Володимирівна

Понеділок

Вівторок

14.00-15.00

15.20-16.30

Каб. №11,  (за необхідності – дистанційне навчання)

10.

«Favourite English»

(4 класи)

Смоляр Юлія Олександрівна

Вівторок

Середа

15.00-15.45

13.40-14.20

Каб. №25,  (за необхідності – дистанційне навчання)

11.

WEB-дизайн, програмування»

(7-11 класи)

Кухар Катерина Олександрівна

Середа

П’ятниця

15.15-16.00

15.00-16.00

Каб. №35,  (за необхідності – дистанційне навчання)

12.

STEM

(5-7 класи)

Степаненко Олексій Володимирович

Вівторок

Четвер

15.15-16.00

15.15-16.00

Каб. №24,  (за необхідності – дистанційне навчання)

13.

Грузинська культура

(6-9 класи)

Гаделія Лалі Хутуєвна

Субота

Неділя

10.00-10.40

9.00-9.40

Актова зала, (за необхідності – дистанційне навчання)

14.

«Чарівні долоньки»

(1-5 класи)

Чістякова Валентина Михайлівна

Вівторок

Четвер

13.30-14.00

    13.30-14.00

Каб. №30,  (за необхідності – дистанційне навчання)

15.

«Військово-патріотичне виховання»

(9-11 класи)

Процюк Євгеній Анатолійович

 

Вівторок

Четвер

 

14.00-14.40

14.00-14.40

 

Актова зала,  (за необхідності – дистанційне навчання)

16.

«Основи медіації»

(7-8 класи)

Гамзінова Олена Володимирівна

Вівторок

Четвер

15.20-16.10

15.20-16.15

Каб. №32 (за необхідності –  дистанційне навчання)

17.

«Хореографічний»

(6-9 класи)

Гаделія Лалі Хутуєвна

Субота

Неділя

12.00-12.40

11.00-11.40

Актова зала,  (за необхідності – дистанційне навчання)

                                                                                                                                                                      

НОВИНИ

©2021