26 грудня 2012

«Кубок Онищука» 18-21 октября 2012 року

Спортивне орієнтування

Команда спеціалізованої школи №102 протягом останнього місяця виступила у п`яти змаганнях міжнародного, всеукраїнського та міського рівнів. Були досягнуті вагомі спортивні результати — Міжнародні змагання - «Кубок Онищука» 18-21 жовтня 2012 року. Київ.

По сумі 3-х дней: Укрей Роман та Салтовская Дарина посіли другі місця у своїх вікових групах. Ці змагання стали успішними ще для 15 учнів школи (результати у першій десятці учасників).
13.10.2012 – відкрита першість КДЮСШ «Пуща Водиця» зі спортивного орієнтування.
Салтовськая Дарина посіла перше місце серед спортсменів-початківців Всього за честь школи виступало 16 спортсменів.
Традиційні змагання, присвячені пам`яті Валентина Правила 27.10.2012, парк Дубки
Анна Мерзлікіна поступилась декількома секундами переможцю і посіла друге місце. Юнаки в групі Ю-14 – Растєряєв Ілля та Єгор, Зайцев Владислав, Кочубей Олексій, Укрей Роман, Владислав Трет'як успішно увійшли до десятки найсильніших.

Відкрита першість МЦДЮТ м. Києва 11.11.2012
Корпачьова Анастасія та Іващенко Вікторіястали кращими у віковій групі 10 років, посівши перше та друге місце. Москаленко Олександр та Шарупа Валентин посіли перше місце у групі юнаків Ю-10
Ще сім учнів школи у першій десятці серед більше ніж 100 учасників.

На осінніх канікулах 10 спортсменів 102 школи побували на міжнародних змаганнях «Кримські канікули – 2012», які щорічно проводяться у місті Алушта АР Крим. В змаганнях брали участь команди семи іноземних держав та 20 областей України. За чотири дні змагань на гірських уклонах за важких погодних умов потрапили у фінал найсильніших і зайняли гідне дванадцяте місце. Це був перший досвід участі наших спортсменів у змаганнях такого високого рівня.