п/п

П.І.Б. працівника

Посада, предмет викладання

Категорія, звання

1.

Морозова Наталія Єгорівна

Директор, вчитель української мови

Спеціаліст вищої категорії, « Методист»

2.

Павлікова Наталія Володимирівна

Заступник директора, вчитель математики

Спеціаліст вищої категорії, « Методист»

3.

Сухенко Жанна Миколаївна

Заступник директора, вчитель англійської мови

Спеціаліст вищої категорії

4.

Легонькова Наталія Борисівна

Заступник директора, вчитель початкових класів

Спеціаліст вищої категорії, « Методист»

5.

Гончаренко Анна Володимирівна

Заступник директора, вчитель англійської мови

Спеціаліст І категорії

6.

Поливач Валентина Дмитрівна

Вчитель української мови та літератури

Спеціаліст вищої категорії, « Методист»

7.

Скепян Ольга Геннадіївна

Вчитель української мови та літератури

Спеціаліст вищої категорії, « Методист»

8.

Бойко Ірина Євгенівна

Вчитель зарубіжної літератури

Спеціаліст вищої категорії, « Методист»

9.

Дерев’янко Тетяна Миколаївна

Вчитель української мови, української та зарубіжної літератури

Спеціаліст ІІ категорії

10.

Кадькаленко Ірина Вікторівна

Вчитель української мови, української та зарубіжної літератури

Спеціаліст вищої категорії

11.

Кочубей  Ігор Михайлович

Вчитель історії України та всесвітньої історії

Спеціаліст вищої категорії, « Методист»

12.

Іванченко Тетяна Миколаївна

Вчитель історії України, всесвітньої історії, правознавства,

мистецтва, громадянської освіти

Спеціаліст вищої категорії, «Методист»

13.

Оселедько Михайло Степанович

Вчитель математики

Спеціаліст вищої категорії, «Старший викладач»

14.

Резнік Яніна Савелівна

Вчитель математики 

Спеціаліст вищої категорії, «Методист»

15.

Кухар Катерина Олександрівна

Вчитель математики, інформатики, керівник гуртка 

Спеціаліст ІІ категорії

16.

Степаненко Олексій Володимирович

Вчитель інформатики, керівник гуртка

Спеціаліст

17.

Кулик Лариса Валентинів

Вчитель фізики та астрономії

Спеціаліст вищої категорії

18.

 

Азарова Антоніна Григорівна

Вчитель хімії та основ здоров’я

Спеціаліст І категорії

19.

 Прохорова Інна Павлівна

Вчитель географії, біології та фінансової грамотності

Спеціаліст вищої категорії

20.

 Чорноус Раїса Леонідівна

Вчитель природознавства, біології та основ здоров’я

Спеціаліст вищої категорії

21.

Волкова Наталія Матвіївна

Вчитель англійської мови

Спеціаліст вищої категорії

22.

Гандзюк Тетяна Юріївна

Вчитель англійської мови

Спеціаліст вищої категорії, «Старший вчитель»

23.

Тріщук  Анна-Вікторія Вікторівна

Вчитель англійської мови

Спеціаліст

24.

Ситніченко Діана Миколаївна

Вчитель англійської мови

Спеціаліст ІІ категорії

25.

Зіневич Алла Юріївна

Вчитель англійської мови

Спеціаліст вищої категорії, «Методист»

26.

 Стегній Тамара Валеріївна

Вчитель англійської мови, керівник гуртка

Спеціаліст вищої категорії, «Старший вчитель»

27.

Калугіна Людмила Леонідівна

Вчитель англійської мови

Спеціаліст вищої категорії, «Старший вчитель»

28.

Смоляр Юлія  Олександрівна

Вчитель англійської мови

Спеціаліст

29.

Анісімова Анжеліка Вікторівна 

Вчитель німецької мови

Спеціаліст І категорії

30.

Мікульська Ірина Володимирівна

Вчитель англійської мови

Спеціаліст вищої категорії

31.

Хмелярук Аліна Миколаївна

Вчитель англійської та німецької мов

Спеціаліст

32.

Петров Ігор Іванович

Вчитель фізичного виховання

Спеціаліст І категорії

33.

Лутак Вікторія Іванівна

Вчитель фізичного виховання

Спеціаліст вищої категорії, «Старший вч.»

34.

Скочій Дмитро Ігоревич

Вчитель фізичного виховання, керівник гуртка

Спеціаліст

35.

Чугай Наталія Іванівна

Вчитель музики і співів, вихователь ГПД,

Спеціаліст вищої категорії

36.

 Кожевнікова Лариса Григорівна

Бібліотекар, Вчитель образотворчого мистецтва

Спеціаліст вищої категорії

37.

 Гориславська Наталія Євгенівна 

Вчитель трудового навчання

Спеціаліст

38.

Мєлконян Грант  Робертович

Вчитель трудового навчання

Спеціаліст І категорії

39.

Процюк Євген Анатолійович

Вчитель захист України, історії України, всесвітньої історії етики, основ здоров’я, керівник гуртка

Спеціаліст ІІ категорії

40.

Мринська Тетяна Миколаївна

Вчитель початкових класів, вихователь ГПД

Спеціаліст вищої категорії, «Старший вчитель»

41.

Кичко Олена Миколаївна

Вчитель початкових класів, вихователь ГПД

Спеціаліст вищої категорії, «Методист»,

Вихователь Методист

42.

Кущенко Ірина Володимирівна

Вчитель початкових класів, вихователь ГПД

Спеціаліст вищої категорії

43.

Морозова Інна Василівна

Вчитель початкових класів, вихователь ГПД

Спеціаліст І категорії

44.

Затєєва Каріна Ігорівна

Вчитель початкових класів, вихователь ГПД

Спеціаліст ІІ категорії

45.

Бабаніна Оксана Семенівна

Вчитель початкових класів, англійської мови,

вихователь ГПД

Спеціаліст

46.

Скворцова Оксана Володимирівна

Вчитель початкових класів, вихователь ГПД 

І кат., «Старший вчитель»

47.

Чістякова Валентина Михайлівна

Вчитель початкових класів, керівник гуртка

Спеціаліст вищої категорії, «Методист»

48.

Гаврилишин Олександра Іванівна

Вчитель початкових класів, вихователь ГПД

Вища, «Старший вчитель»

49.

Вербіна Надія Петрівна

Вчитель початкових класів

Спеціаліст І категорії

50.

Панченко Людмила Михайлівна

Вчитель початкових класів, вихователь ГПД

Спеціаліст ІІ категорії

51.

Ляшенко Оксана Анатоліївна

Вчитель початкових класів, вихователь ГПД

Спеціаліст І категорії

52.

Мурзіна Світлана Василівна

Вчитель початкових класів

Спеціаліст вищої категорії, «Методист»

53.

Фролова Катерина Олегівна

Вчитель початкових класів, вихователь ГПД

Спеціаліст ІІ категорії

54.

Кабанець  Тетяна В’ячеславівна

Вихователь ГПД

Спеціаліст.

55.

Гамзінова Олена Володимирівна

 

Психолог, керівник гуртка

Спеціаліст вищої категорії, «Методист»

56.

 

Тюх Микита Олександрович

 

Керівник гуртка

«Майстер спорту»

57.

Гаделія  Лалі Хутуєвна

Керівник гуртка

 

58.

Медков Артем Ігорович

Керівник гуртка

 

59.

Растеряєв Ілля Вікторович

Керівник гуртка

 

60.

Добровольська Віта Євгенівна

 

Медсестра

 

Спеціаліст ІІ категорії

61.

Онопрієнко Олена Вікторівна

Вчитель англійської мови 

Спеціаліст І категорії

62.

Алефіренко Наталія Миколаївна

Вчитель початкових класів, вихователь ГПД

Спеціаліст вищої категорії

63.

Єськова Анна Сергіївна

Вчитель англійської мови

Спеціаліст

64.

Циганок Олена Вікторівна

Вчитель англійської мови

Спеціаліст вищої категорії

НОВИНИ

Наш Facebook

Контакти

(044) 236-11-25

(044) 236-61-69

info@102.org.ua

ул. Шулявська, 10/12,
м. Київ 04116

                                                                                                                                                                                                                        Наш Instagram

©2021