Рекомендації МОН щодо організації роботи закладів загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році

Міністерство освіти і науки надало кеомендації керівникам закладів загальної середньої освіти. У рекомендаціях йдеться про:

 • Підготовчих заходах щодо відновлення освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти;
 • особливостей відвідування закладів загальної середньої освіти;
 • особливостей організації освітнього процесу.

Для дельного ознайомлення перейдіть за посиланням.


Школо, ми готові

 Міністерство освіти і науки спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) запускає інформаційну кампанію "Школо, ми готові", мета якої - простими словами розказати про правила та умови навчання в період пандемії, які допоможуть зберегти здоров'я.

Ознайомитись с інформаційними матеріалами для підготовки до роботи і навчання можна перейшовши за цим посиланням.


НАКАЗ Про зарахування учнів до закладу загальної середньої освіти №102

Відповідно до  « Порядку зарахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної освіти » наказ Міністерства освіти і науки України  №367 від 16.04.2018, Положення про зарахування та переведення учнів до  закладу загальної середньої освіти №102 , схваленого на засіданні педагогічної ради ( протокол №12 від 5 березня 2020),  зараховано до закладу  90 дітей. У зв’язку з відкриттям 3-х класів вільних місць немає.

У випадку появи вільних місць інформація про наявність оприлюднюється в закладі та на веб-сайті впродовж двох робочих днів з дня появи вільного (вільних) місця (місць).

 


ПРОБНЕ ЗНО-2020

Під час організації тестування необхідно:

1) забезпечити інформування учасників про:

 • ознаки респіраторних захворювань, які можуть бути підставою для недопущення до проходження тестування;

 • можливість участі в додаткових сесіях тестування для осіб, які не будуть допущені до тестування за станом здоров'я;

 • протиепідемічні заходи, яких необхідно дотримуватись при участі в тестуванні;

2) забезпечити проведення підготовчих протиепідемічних заходів, які визначені цією постановою, зокрема:

 • визначити маршрути учасників, з метою забезпечення найменшого контакту між групами учасників;

 • скласти графік, за яким відбувається допуск учасників в будівлю, де буде проводитись тестування. Графік допуску повинен враховувати час необхідний для проведення термометрії та запобігати утворенню скупчення учасників;

 • визначити місця розсаджування учасників, з дотриманням їх дистанціювання не менш ніж 1,2 метра один від одного;

 • розміщення інформації (плакатів/банерів) про необхідність дотримання респіраторної гігієни та етикету кашлю.


Правила прийому документів до закладу освіти №102 (2020-2021р)

Здійснюватиметься відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних і комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженим наказом МОНУ від 16.04.2018№367 (далі Порядок)...
Для організації безпечних та належних санітарно-гігієнічних умов прийому документів

 1. Прийом документів здійснюватиметься за попереднім записом (день, час) за тел.097 683 27 57 (Легонькова Наталія Борисівна).
 2. Щогодинна дезінфекція.
 3. Обов’язкова наявність засобів особистого захисту (маска, рукавички).
 4. При собі мати:
  • заяву (написано завчасно) про зарахування (зразок на сайті) подають особисто батьки(пред'являючи документ, що засвідчує особу заявника);
  • копію свідоцтва про народження дитини (під час подання документів пред’являється оригінал відповідного документа;
  • оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації №086-1/о.
  • якщо відомості про дитину не містяться в реєстрі територіальної громади міста Києва відповідної території обслуговування, батьки пред’являють також оригінал документів, що підтверджують місце проживання дитини чи одного з батьків на території обслуговування закладу освіти.


Шановні батьки!

З питань вступу до 1-х класів звертатися за тел.(097) 683 27 57 Легонькова Наталія Борисівна. З питань вступу до 5,10-х класів звертатися за тел. (067)957 74 87 Павлікова Наталія Володимирівна. Дані телефони ТИМЧАСОВІ (на період карантину).


Увага ! Прийом до 5,10 класів

Прийом документів до 5,10 класів здійснюється в електронному вигляді з 15 по 30 травня 2020 р. Просимо надіслати електронного листа на school_102@ukr.net В якому вказати ПІП дитини, клас в який бажаєте вступити та номер телефона для зворотного зв’язку.


До відома батьків майбутніх першокласників

До відома батьків майбутніх першокласників

Нагадуємо, що відповідно до наказу Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 18.03.2020 р. № 64 "Про внесення змін до наказу від 05.02.2020 № 21 "Про прийом дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти міста Києва у 2020 році" прийом заяв до перших класів закладів загальної середньої освіти розпочнеться після завершення карантину. Наказ додається.


Всеукраїнська онлайн школа

Всеукраїнська онлайн школа

Шановні учні та батьки, в умовах карантину МОН запустило Всеукраїнську онлайн школу для учнів 5-11 классів, відеоуроки ви можете переглянути на офіційному каналі МОН на YouTube, а також ви можете дивитися уроки на наступних телеканалах: • 5-й клас – ПлюсПлюс та 112 Україна • 6-й клас – ZOOM та NewsOne • 7-й клас – ZIK • 8-й клас – Індиго та УНІАН • 9-й клас – Рада та UA: Культура • 10-й клас – UA: Перший • 11-й клас – М1


Що треба знати про новий коронавірус

Що треба знати про новий коронавірус

- Що це за вірус та звідки він пішов? - Які симптоми захворювання? - Як передається коронавірус? - Як запобігти захворюванню і чи існує лікування?


О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 05.02.2020 № 21 «Про прийом дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти міста Києва у 2020 році» Прийом заяв на вступ до першого класу проходить з 3 квітня 2020 р. Право на першочергове зарахування мають: 1) діти, місце проживання яких на території обслуговування ЗЗСО №102 підтверджене; 2) діти, які є рідними (усиновленими) братами або сестрами дітей, які здобувають освіту у ЗЗСО №102; 3)діти працівників ЗЗСО №102. Постанова Кабінету Міністрів України від 19.09.2018 № 806 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 р. № 684" Для підтвердження інформації про місце проживання дитини надається один з таких документів: паспорт батька (матері) з місцем реєстрації довідка з місця реєстрації документ про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи документ, що засвідчує право власності або користування житлом будь-який інший офіційний документ, що підтверджує місце проживання Зарахування дитини до школи відбувається на підставі: Заяви одного з батьків Копії свідоцтва про народження або документа, що посвідчує особу Форма № 086/о "Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду" (відповідно до Наказу МОЗ № 682 від 16.08.2010 року. "Про удосконалення медичного обслуговування учнів загальноосвітніх навчальних закладів", листа МОЗ № 111-01/89 від 29 березня 2018 року "Щодо медичних довідок для відвідання закладів освіти") Копія документа, що підтверджує місце проживання/перебування дитини (для підтвердження права на першочергове зарахування). ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ кабінет № 31 (3 пов.) 03.04.2020 р. (п̓ ятниця) 14:00-18:00 Понеділок (щотижня) 14:30-18:30


Тренувальні збори на базі Мобільного рятувального загону МНС

Тренувальні збори на базі Мобільного рятувального загону МНС

На травневі свята учні спеціалізованої школи №102 проводили тренувальні збори на базі Мобільного рятувального загону МНС, яка знаходиться в Конча-Заспі. За програмою зборів брали участь у спеціальних навчаннях, відпрацьовуючи навички здійснення рятувальних робіт при виникненні надзвичайних ситуацій.

Під керівництвом бійців мобільного рятувального загону учні вчилися рятувати людей під бетонними завалами, з понівеченої машини, при отруєнні хімічними речовинами. Самі користувались спецтехнікою, підніматись до палаючого будинку і гасили пожежу, локалізували пробоїну у цистерні з хлором, долали смугу перешкод на навчально-рятувальному полігоні. Тут стали у пригоді і навички, отримані на заняттях туристичного гуртка. ( На фотографіях – полум’я, протигази, кисневі балони, підйомні механізми, ушкоджені машини, цистерна з хлором - все справжнє).

Ми вдячні керівництву і бійцям мобільного рятувального загону за те, що знайшли час і можливості тренувати наших дітей. Зараз мобільний загін по справжньому рятує людей з багатоповерхівки в Миколаєві і ми вболіваємо за них, вони справжні фахівці своєї справи. І хто знає, може після зборів хтось із наших учнів теж обере почесну професію – рятувальник.


Завершився Шевченківський тиждень

Завершився Шевченківський тиждень

11 березня 2014 року у спеціалізованій школі №102 урочисто завершився Шевченківський тиждень, присвячений 200-річчю Великого Кобзаря. У рамках тижня проходили різноманітні заходи: конкурс газет; конкурс ілюстрацій до творів Т.Г.Шевченка; конкурс читців поезії Т.Шевченка; День вишиванки; флеш-моб "Український рушник - наш оберіг"; літераторно-музична композиція "Жінки Шевченкової долі".


Вечір Пам'яті

Вечір Пам'яті

28 лютого у нашій школі пройшов Вечір Пам'яті для учнів 8-11 класів, присвячений героям України, які загинули в Києві на Майдані Незалежності і увійдуть в історію як "Небесна сотня".