Наша школа збудована у 1937 році.
Перший навчальний рік — 1937-1938.

Єдина довоєнна школа у робітничому районі Києва, Шулявці. Невеликі приватні будиночки тулилися близько один до одного, в кожному дворі був сад, злі собаки. У двоповерхових будинках-бараках жили робочі та відставні військові. Навчалися вони саме в цій школі. Здебільшого це були дорослі – робітники. У 1941 році багато з них пішло на фронт.

Якщо «сільську» Шулявку знесли дочиста, то від «міської» Шулявки залишилася мережа вулиць та їх планування. Саме на такій вулиці з назвою "Шулявська" і розташована наша школа. Мало хто знає, що саме на місці збудованої школи була, так звана, «базарна площа», куди сходяться вулиці Шулявська, Старокиївська та Ярмоли.

Під час окупації німцями школа була перетворена на конюшню. Після визволення Києва школа була перебудована і поновила навчання у 1944 році. Учні школи брали участь у післявоєнній відбудові Києва, зокрема, Хрещатика. 

Шкільне приміщення добудовувалося у 1954, 1975 роках. Протягом 60-80-х років у школі працював музей Радянського району та Революційної Шулявки.

Так виглядав кабінет № 4 початкова школа, 1956 р.

Центральний вхід школи – у 1959 році був розташований під сучасною "вчительською", напроти сходів.

НОВИНИ

©2021