Спеціалізована школа № 102 оголошує прийом учнів до 1-го класу з 01.04.2017р.

Спеціалізована школа № 102 оголошує прийом учнів до 1-го класу з 01.04.2017р.

Прийом документів: ПОНЕДІЛОК - 15.00-18.00

Необхідні документи:

1. Заява батьків
2. Копія свідоцтва про народження.
3. Медична карта.

Правила зарахування учнів до спеціалізованої школи №102
1. Згідно до «Інструкцій про порядок приймання дітей (учнів, вихованців) до гімназій, ліцеїв,спеціалізованих шкіл» (затверджено наказом Міністерства освіти та науки України від 19.06.2003 р. №389), статуту школи прийом дітей здійснюється на конкурсній основі.
2. Співбесіду проводить: комісія у складі 3- х осіб; - у присутності батьків дитини; - не більше ніж 30 хвилин; - за діагностичним завданнями (затвердженими директором за погодженням з РУО).
3. Комісія працює протягом квітня, травня, червня 2016р., а при наявності місць - серпень 2016р.
4. До участі у співбесіді допускаються діти на підставі заяви батьків або осіб, які їх змінюють.
5. Співбесіда з дитиною відбувається у терміни визначені навчальним закладом, у присутності батьків.
6. Результати співбесіди оголошуються в той самий день , що зазначають комісією та батьками.
7. Діти, які за рішенням комісії не досягли шкільної зрілості можуть повторно пройти співбесіду в серпні при наявності вільних місць, або вступити до іншого загальноосвітнього навчального закладу.
8. Рішення про вступ до 1-го класу буде прийнято після подання повного списку документів.

Мікрорайон школи:

просп. Перемоги - 20,22,28/1,21,23,30,25,27,29,33/1
пров. Політехнічний - весь
вул. Галі Тимофєєвої -вся
вул. Старокиївська – вся
вул. Ярмоли - вся
вул. Шулявська - вся
пров. Тбіліський - весь
пров. Брест –Литовський - весь
вул. Кирило – Мефодіївська - вся
пров. Старокиївський - весь
вул. В.Василевської - 8,13/1,13/2,16,18,15/2,15,15/1,3,5,4,6,11,13,10,12/16,14
вул. Маршала Рибалка -вся
вул. Довнар - Запольського - 2/20,4а,4б,1,3/1,3/2 (від вул. Молдавської до вул. Коперника)
вул. Шолуденка - (вся)
вул. Зоологічна - 2

Діагностика психологічної готовності (3-ій поверх, біля споривної зали):

Понеділок - 15.00-18.00
Четвер - 9.00-13.00
П'ятниця - 9.00-15.00

Діагностичні завдання:

І. Психологічна і соціальна готовність дитини до школи:

 • Бажання дитини навчатися;
 • Навчальна мотивація (усвідомлення можливості й необхідності навчання);
 • Уміння спілкуватися й адекватно поводити себе й реагувати на ситуацію;
 • Організованість поведінки.

ІІ. Розвиток психофізіологічних функцій:

 • Фонематичний слух (правильна вимова звуків);
 • Орієнтування в просторі, координація рухів (право -ліво, вверх-вниз й ін.);
 • Координація в системі „око-рука”, розвиток дрібної моторики руки (вміння правильно скопіювати на папір прості малюнки, вміння тримати олівець).

ІІІ. Розвиток пізнавальної діяльності:

 • Кругозір (вміння розповісти про себе, про місто, про пори року, про рослини і тварини);
 • Розвиток мовлення (грамотність, правильність, виразність мовлення, розповідь за малюнками);
 • Пізнавальна активність й самостійність (активність дитини, наявність інтересу до навчання);
 • Сформованість інтелектуальних умінь (вміння аналізувати, порівнювати, встановити співвідношення, встановити закономірність.


Оголошення

Відповідно до «Порядку зарахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної освіти» наказ Міністерства освіти і науки України № 367 від 16.04.2018, Положення про зарахування та переведення учнів до закладу загальної середньої освіти № 102, схваленого на засіданні педагогічної ради (протокол № 7 від 10 травня 2018 р.), затвердженого наказом директора № 68 від 10 травня 2018 р. наказом № 80 від 31.05.2018 року зараховано до закладу 91 дитина (діти, які місце проживання яких на території закладу підтверджено). У зв’язку з відкриттям трьох 1-х класів – вільних місць немає. У випадку появи вільних місць інформація про наявність оприлюднюється в закладі та на веб-сайті впродовж двох робочих днів з дня появи вільного (вільних) місця (місць). Впродовж 01-15 червня заяви про зарахування дітей не приймаються, що не виключає права батьків подавати заяви після 15 червня на вільні місця. Адміністрація закладу


Лекція Нобелівського лауреата Жюля Оффмана

Лекція Нобелівського лауреата Жюля Оффмана

19 квітня учні 9-Б класу відвідали лекцію Нобелівського лауреата Жюля Оффмана "Вроджений імунітет від комах до людства", яка проходила англійською мовою у Національному технічному університеті "КПІ ім. Сікорського"


Свято Останнього дзвоника

Свято Останнього дзвоника

26 травня у школі пройшло традиційне свято Останнього дзвоника. Вітаємо учнів з початком літніх канікул, а усіх випускників із закінченням школи! Бажаємо успіхів і натхнення!


Чемпіонат Світу 2017

Чемпіонат Світу 2017

Національна збірна зі спортивного орієнтування серед школярів виступила на Чемпіонаті Світу, який проходив з 22 по 28 квітня 2017 року у італійському місті Палермо. У складі збірної України – 7 учнів спеціалізованої школи № 102. Вони увійшли у десятку переможців і вибороли право представляти Україну на наступній Світовій першості.
 На жаль, цього разу залишились без медалей, хоча були близькі до успіху. Учень 9-А класу Сидоренко Андрій потрапив до десятки найкращих і виконав норматив кандидата в майстри спорту. Наша збірна подолала кваліфікаційний рівень для участі у наступній світовій першості. Діти гідно представили Україну, насолодились атмосферою змагань, виклались по максимуму на дистанціях, знайшли нових друзів та посмакували Італією!
 А 8 травня 2017 року, вже маючи «італійський» досвід, учень 9-А класу Лагута Вадим став ПЕРШИМ на етапі чемпіонату України зі спортивного орієнтування, що проходив у місті Коростишів.


Вшанували пам’ять Героїв України

Вшанували пам’ять Героїв України

22 лютого учні та вчителі нашої школи вшанували пам’ять Героїв України, які загинули три роки тому в Києві на Майдані Незалежності та увійшли в історію як «Небесна Сотня». Під час уроку пам’яті, який підготував 10-А клас, було переглянуто трагічні документальні хроніки подій на Майдані під час Революції Гідності та згадано основні події, що назавжди закарбувалися в історії України. Хвилюючою була розповідь запрошеного учасника тих подій — сотника 18 сотні оборони Майдану, командира штурмової бригади Збройних Сил України Соляра Володимира Мироновича. Присутні запалили свічки пам’яті та вшанували хвилиною мовчання пам’ять Героїв, які поклали життя за волю, незалежність і свободу нашої України.


Cвятковий Новорічний концерт

Cвятковий Новорічний концерт

21 грудня в нашій школі відбувся святковий Новорічний концерт, який підготували учні 10-А класу. До сценічних виступів були залучені учні 6-Б, 8-А, 9-Б класів та хор учнів молодшої школи. У виконанні учнів прозвучали щедрівки, українські народні та сучасні пісні. Також у програмі концерту були танок та гімнастичний номер «Зимовий етюд» у виконанні учениці 9-Б класу Кобилінської Марії. Виступи учнів залишили приємні враження в усіх присутніх. Глядачі отримали велике задоволення від концерту та святковий настрій.


День Святого Миколая – світле, добре, традиційне зимове свято, яке з нетерпінням чекають усі діти.

День Святого Миколая – світле, добре, традиційне зимове свято, яке з нетерпінням чекають усі діти.

19 грудня учні 9-х класів підготували виставу до Дня Святого Миколая та запросили на неї молодших школярів. Новорічна ялинка, яскраві костюми та цікаві виступи юних акторів створили святкову атмосферу. Діти підготувались до зустрічі із Святим Миколаєм та заспівали пісню «Ой хто, хто Миколая любить». Кульмінацією дійства став прихід Святого Миколая, який привітав учнів зі святом та закликав їх бути чемними, ввічливими та робити лише добрі справи. Після вистави учнів чекали солодкі подарунки від Святого Миколая та веселі розваги.


Тренувальні збори на базі Мобільного рятувального загону МНС

Тренувальні збори на базі Мобільного рятувального загону МНС

На травневі свята учні спеціалізованої школи №102 проводили тренувальні збори на базі Мобільного рятувального загону МНС, яка знаходиться в Конча-Заспі. За програмою зборів брали участь у спеціальних навчаннях, відпрацьовуючи навички здійснення рятувальних робіт при виникненні надзвичайних ситуацій.

Під керівництвом бійців мобільного рятувального загону учні вчилися рятувати людей під бетонними завалами, з понівеченої машини, при отруєнні хімічними речовинами. Самі користувались спецтехнікою, підніматись до палаючого будинку і гасили пожежу, локалізували пробоїну у цистерні з хлором, долали смугу перешкод на навчально-рятувальному полігоні. Тут стали у пригоді і навички, отримані на заняттях туристичного гуртка. ( На фотографіях – полум’я, протигази, кисневі балони, підйомні механізми, ушкоджені машини, цистерна з хлором - все справжнє).

Ми вдячні керівництву і бійцям мобільного рятувального загону за те, що знайшли час і можливості тренувати наших дітей. Зараз мобільний загін по справжньому рятує людей з багатоповерхівки в Миколаєві і ми вболіваємо за них, вони справжні фахівці своєї справи. І хто знає, може після зборів хтось із наших учнів теж обере почесну професію – рятувальник.


Завершився Шевченківський тиждень

Завершився Шевченківський тиждень

11 березня 2014 року у спеціалізованій школі №102 урочисто завершився Шевченківський тиждень, присвячений 200-річчю Великого Кобзаря. У рамках тижня проходили різноманітні заходи: конкурс газет; конкурс ілюстрацій до творів Т.Г.Шевченка; конкурс читців поезії Т.Шевченка; День вишиванки; флеш-моб "Український рушник - наш оберіг"; літераторно-музична композиція "Жінки Шевченкової долі".


Вечір Пам'яті

Вечір Пам'яті

28 лютого у нашій школі пройшов Вечір Пам'яті для учнів 8-11 класів, присвячений героям України, які загинули в Києві на Майдані Незалежності і увійдуть в історію як "Небесна сотня".


Виготовлення подарунків дітьми власноруч до різноманітних свят завжди сприймається дорослими із захопленням та повагою, адже поробки, в які діти вкладають свою фантазію і труд, завжди несуть позитивну енергетику.

Виготовлення подарунків дітьми власноруч до різноманітних свят завжди сприймається дорослими із захопленням та повагою, адже поробки, в які діти вкладають свою фантазію і труд, завжди несуть позитивну енергетику.

«Звеселися рідний край — їде в гості Миколай!» Виготовлення подарунків дітьми власноруч до різноманітних свят завжди сприймається дорослими із захопленням та повагою, адже поробки, в які діти вкладають свою фантазію і труд, завжди несуть позитивну енергетику. Головне — спрямувати, допомогти та навчити дитину. Саме таку функцію виконує Центральна бібліотека ім. Т. Шевченка, організовуючи постійні майстер-класи до різних свят. Наш 5-Б клас СШ №102 завжди з великим задоволенням бере участь у заходах, які організовують працівники бібліотеки. 18 грудня 2012 року у відділі мистецтв ми зустрілися з вихованцями Центру позашкільної роботи Святошинського району, які допомогли нам опанувати мистецтво орігамі, квілінгу, батіку, бісероплетіння. По завершенню майстер-класу ми залишили бібліотеку у святковому настрої та з яскравими подарунками, які виготовили своїми руками.


Благодійний рахунок СШ №102

Благодійний рахунок СШ №102

Код 37470086 Розрахунковий рахунок 31556356277803 МФО банку 820019