Список педагогічних працівників

станом 2019-2020 рр.

 

№з/п Прізвище, ініціали Посада, який викладає предмет КАТЕГОРІЯ ЗВАННЯ
1. Азарова Антоніна Григорівна Хімія, основи здоров’я Спеціаліст  
2. Алефіренко Наталія Миколаївна Початкова школа, Вихователь ГПД Вища кваліфікаційна категорія  
3. Анісімова Анжеліка Вікторівна Німецька мова І кваліфікаційна категорія  
4. Бойко Ірина Євгенівна Зарубіжна література Вища кваліфікаційна категорія Вчитель-методист
5. Вербіна Надія Петрівна Початкова школа ІІ кваліфікаційна категорія  
6. Волкова Наталія Матвіївна Англійська мова Вища кваліфікаційна категорія  
7. Гаврилишин Олександра Іванівна Початкова школа, вихователь ГПД Вища кваліфікаційна категорія Старший учитель
8. Гамзінова Олена Володимирівна Психолог, керівник гуртка Вища кваліфікаційна категорія методист
9. Гандзюк Тетяна Юріївна Англійська мова Вища кваліфікаційна категорія Старший учитель
10. Гончаренко Ганна Володимирівна Заст. директора з ВР/Англійська мова І кваліфікаційна категорія  
11. Гориславська Наталія Євгенівна Трудове навчання, керівник гуртка Спеціаліст  
12. Дерев’янко Тетяна Миколаївна Українська мова та література, Зарубіжна література Спеціаліст  
13. Єськова Анна Сергіївна Англійська мова Студентка  
14. Затєєва Каріна Ігорівна Початкова школа Спеціаліст  
15. Зіневич Алла Юріївна Англійська мова Вища кваліфікаційна категорія Вчитель-методист
16. Іванченко Тетяна Миколаївна Історія України, Всесвітня історія, Правознавство, Мистецтво Вища кваліфікаційна категорія Вчитель-методист
17. Кабанець Тетяна В'ячеславівна Вихователь ГПД Спеціаліст  
18. Кадькаленко Ірина Вікторівна Українська мова та література, Зарубіжна література Вища кваліфікаційна категорія  
19. Калугіна Людмила Леонідівна Англійська мова Вища кваліфікаційна категорія Старший учитель
20. Кичко Олена Миколаївна Початкова школа, вихователь ГПД Вища кваліфікаційна категорія Вчитель-методист
21. Кожевнікова Лариса Григорівна Образотворче мистецтво/ Бібліотекар Вища кваліфікаційна категорія  
22. Косенко Тетяна Іванівна Інспектор з харчування Спеціаліст  
23. Косянчук Марина Сергіївна Початкова школа Спеціаліст  
24. Кочубей Ігор Михайлович Директор школи/Історія України, Всесвітня історія Вища кваліфікаційна категорія Вчитель-методист
25. Кравченко Антоніна Олександрівна Медсестра Вища кваліфікаційна категорія  
26. Кулик Лариса Валентинівна Фізика, Астрономія Вища кваліфікаційна категорія  
27. Кухар Катерина Олександрівна Інформатика ІІ кваліфікаційна категорія  
28. Кущенко Ірина Володимирівна Початкова школа, вихователь ГПД І кваліфікаційна категорія  
29. Легонькова Наталія Борисівна Заст. директора з НВР/Початк. школа Вища кваліфікаційна категорія Вчитель-методист
30. Лутак Вікторія Іванівна Фізичне виховання Вища кваліфікаційна категорія Старший учитель
31. Луценко Ольга Сергіївна Бібліотекар -  
32. Мелконян Грант Робертович Трудове навчання Спеціаліст  
33. Мікульська Ірина Володимирівна Англійська мова Вища кваліфікаційна категорія  
34. Морозова Інна Василівна Початкова школа, вихователь ГПД І кваліфікаційна категорія  
35. Мурзіна Світлана Василівна Початкова школа Вища кваліфікаційна категорія Вчитель-методист
36. Овдій Лариса Іванівна Українська мова та література Вища кваліфікаційна категорія Вчитель-методист
37. Онопрієнко Олена Вікторівна Англійська мова ІІ кваліфікаційна категорія  
38. Оселедько Михайло Степанович Математика, Алгебра, Геометрія Вища кваліфікаційна категорія Старший учитель
39. Павлікова Наталія Володимирівна Заст. директора з НВР/Математика Вища кваліфікаційна категорія Вчитель-методист
40. Панченко Людмила Миколаївна Початкова школа, вихователь ГПД ІІ кваліфікаційна категорія  
41. Поливач Валентина Дмитрівна Українська мова та література Вища кваліфікаційна категорія Вчитель-методист
42. Прохорова Інна Павлівна

Історія України, Мій Київ, Етика, Географія,

Основи здоров'я, Біологія, Екологія

Вища кваліфікаційна категорія  
43. Растєряєв Віктор Володимирович Захист Вітчизни, Керівник гуртка Спеціаліст Методист
44. Растєряєв Єгор Вікторович Керівник гуртка Спеціаліст  
45. Резнік Яніна Савеліївна Математика, Алгебра, Геометрія Вища кваліфікаційна категорія Вчитель-методист
46. Романенко Наталія Олександрівна Фізичне виховання Вища кваліфікаційна категорія Майстер спорту
47. Ситніченко Діана Миколаївна Початкова школа ІІ кваліфікаційна категорія  
48. Скворцова Оксана Володимирівна Початкова школа Вища кваліфікаційна категорія Старший учитель
49. Скепян Ольга Геннадіївна Українська мова та література Вища кваліфікаційна категорія Вчитель-методист
50. Скочій Дмитро Ігорович Фізичне виховання Спеціаліст  
51. Слабко Володимир Миколайович   Вища кваліфікаційна категорія вчитель-методист
52. Степаненко Олексій Володимирович Інформатика Спеціаліст  
53. Собко Юлія Вікторівна Педагог організатор/укр. мова та літ. І кваліфікаційна категорія  
54. Стегній Тамара Валеріївна Англійська мова Вища кваліфікаційна категорія Старший учитель
55. Сухенко Жанна Миколаївна Заст. директора з НВР/Англійська мова Вища кваліфікаційна категорія  
56. Циганок Олена Вікторівна Англійська мова Вища кваліфікаційна категорія  
57. Чернобровкіна Тетяна Григорівна. Географія, Громадська освіта, Мистецтво Вища кваліфікаційна категорія Вчитель-методист
58. Чістякова Валентина Михайлівна Початкова школа Вища кваліфікаційна категорія Вчитель-методист
59. Чорноус Раїса Леонідівна Природознавство, Біологія, Основи здоров'я Вища кваліфікаційна категорія  
60. Чугай Наталія Іванівна Музика, вихователь ГПД, керівник гуртка Вища кваліфікаційна категорія  
61. Шляхов Іван Семенович Захист Вітчизни ІІ кваліфікаційна категорія