Список педагогічних працівників СШ № 102
 
№ з/п Прізвище, ініціали Посада, який викладає предмет
1 Аббасова Дар’я Володимирівна Початкова школа
2 Алефіренко Наталія Миколаївна Початкова школа
3 Анісімова Анжеліка Вікторівна Німецька мова
4 Бойко Ірина Євгенівна Зарубіжна література
5 Вербіна Надія Петрівна Початкова школа
6 Волкова Наталія Матвіївна Англійська мова
7 Гаврилишин Олександра Іванівна Початкова школа
8 Гамзінова Олена Володимирівна Психолог
9 Гандзюк Тетяна Юріївна Англійська мова
10 Гончаренко Ганна Володимирівна Заст. директора з ВР/Англійська мова
11 Гориславська Наталія Євгенівна Трудове навчання
12 Дерев’янко Тетяна Миколаївна Зарубіжна література
13 Загрядський Олексій Вікторович Керівник гуртка
14 Затєєва Каріна Ігорівна Початкова школа
15 Зіневич Алла Юріївна Заст. директора/Англійська мова
16 Іванченко Тетяна Миколаївна Історія, правознавство
17 Калугіна Людмила Леонідівна Англійська мова
18 Кичко Олена Миколаївна Початкова школа
19 Кожевнікова Лариса Григорівна Малювання/ Бібліотекар
20 Косянчук Марина Сергіївна Початкова школа
21 Кочубей Ігор Михайлович Директор школи/Історія
22 Кулик Лариса Валентинівна Фізика
23 Кухар Катерина Олександрівна Інформатика
24 Кущенко Ірина Володимирівна Початкова школа
25 Легонькова Наталія Борисівна Заст. директора з НВР/Початк. школа
26 Лутак Вікторія Іванівна Фізичне виховання
27 Мікульська Ірина Володимирівна Англійська мова
28 Морозова Інна Василівна Початкова школа
29 Мурзіна Світлана Василівна Початкова школа
30 Овдій Лариса Іванівна Українська мова та література
31 Онопрієнко Олена Вікторівна Англійська мова
32 Оселедько Михайло Степанович Математика
33 Павлікова Наталія Володимирівна Заст. директора з НВР/Математика
34 Поливач Валентина Дмитрівна Українська мова та література
35 Польова Марина Борисівна Хімія
36 Прохорова Інна Павлівна Біологія
37 Растєряєв Віктор Володимирович Керівник гуртка
38 Растєряєв Єгор Вікторович Керівник гуртка
39 Растєряєв Ілля Вікторович Керівник гуртка
40 Резнік Яніна Савеліївна Математика
41 Романенко Наталія Олександрівна Фізичне виховання
42 Ситко Ольга Іванівна Початкова школа
43 Ситніченко Діана Миколаївна Початкова школа
44 Скворцова Оксана Володимирівна Початкова школа
45 Скепян Ольга Геннадіївна Українська мова та література
46 Скочій Дмитро Ігорович Фізичне виховання
47 Слабко Володимир Миколайович Трудове навчання
48 Собко Юлія Вікторівна Педагог організатор
49 Стегній Тамара Валеріївна Англійська мова
50 Сухенко Жанна Миколаївна Англійська мова
51 Хоменко Тетяна В’ячеславівна Вихователь ГПД
52 Циганок Олена Вікторівна Англійська мова
53 Чернобровкіна Тетяна Григорівна Географія
54 Чістякова Валентина Михайлівна Початкова школа
55 Чорноус Раїса Леонідівна Біологія
56 Чугай Наталія Іванівна Музика
57 Шляхов Іван Семенович Захист Вітчизни